Минтақавий семинар иштирокчиларига сертификатлар топширилди
“Рақамли коммуникациялар ҳамда ижтимоий тармоқлар V минтақавий семинари” ўз якунига етди. Бугун Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитасида иштирокчиларини тақдирлаш маросими ўтказилди.
Тадбирда Ўзбекистон МОҚ Бош котиби қатнашиб, семинар иштирокчиларини тадбирни муваффақиятли тугатгани билан қутлади ва мутахассисларнинг келгуси фаолиятида омад тилади.
Маълумот учун, ушбу семинарда Миллий Олимпия қўмиталари ассоциацияси, Осиё Олимпия кенгаши, Аичи-Нагоя-2026 ёзги Осиё ўйинлари ташкилий қўмитаси ва 15 та Миллий Олимпия қўмиталарининг медиа йўналиши вакиллари иштирок этишди.
Ўқув жараёнида нуфузли халқаро ташкилотларнинг экспертлари иштирокчиларга ижтимоий тармоқ билан ишлашда сунъий интеллект имкониятларидан самарали фойдаланиш бўйича ўз билимлари билан ўртоқлашишди.

Участникам регионального семинара вручены сертификаты
Завершился "V региональный семинар по цифровым коммуникациям и социальным сетям". Сегодня в Национальном Олимпийском комитете Узбекистана состоялась церемония награждения участников.
В мероприятии принял участие Генеральный секретарь НОК Узбекистана, который поздравил участников с успешным завершением семинара и пожелал им успехов в дальнейшей профессиональной деятельности.
Для сведения, в семинаре приняли участие представители Ассоциации Национальных Олимпийских комитетов, Олимпийского совета Азии, Оргкомитета летних Азиатских игр «Аичи-Нагоя 2026», а также специалисты в области медиа из 15 Национальных Олимпийских комитетов.
В ходе учебного процесса эксперты престижных международных организаций поделились с участниками своими знаниями о возможностях эффективного использования искусственного интеллекта при работе в социальных сетях.