Минтақавий семинар иштирокчиларига сертификатлар топширилди
“Рақамли коммуникациялар ҳамда ижтимоий тармоқлар V минтақавий семинари” ўз якунига етди. Бугун Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитасида иштирокчиларини тақдирлаш маросими ўтказилди.
Тадбирда Ўзбекистон МОҚ Бош котиби қатнашиб, семинар иштирокчиларини тадбирни муваффақиятли тугатгани билан қутлади ва мутахассисларнинг келгуси фаолиятида омад тилади.
Маълумот учун, ушбу семинарда Миллий Олимпия қўмиталари ассоциацияси, Осиё Олимпия кенгаши, Аичи-Нагоя-2026 ёзги Осиё ўйинлари ташкилий қўмитаси ва 15 та Миллий Олимпия қўмиталарининг медиа йўналиши вакиллари иштирок этишди.
Ўқув жараёнида нуфузли халқаро ташкилотларнинг экспертлари иштирокчиларга ижтимоий тармоқ билан ишлашда сунъий интеллект имкониятларидан самарали фойдаланиш бўйича ўз билимлари билан ўртоқлашишди.

Certificates Presented to Participants of the Regional Seminar
The 5th Regional Seminar on Digital Communications and Social Media has officially concluded. Today, an award ceremony for the participants was held at the National Olympic Committee of Uzbekistan.
The event was attended by the Secretary General of the NOC of Uzbekistan, who congratulated the participants on the successful completion of the seminar and wished them success in their future professional endeavors.
For reference, the seminar brought together representatives of the Association of National Olympic Committees, the Olympic Council of Asia, the Aichi–Nagoya 2026 Summer Asian Games Organizing Committee, as well as media professionals from 15 National Olympic Committees.
During the training sessions, experts from prestigious international organizations shared valuable insights on the effective use of artificial intelligence in managing social media.