Янги мавсумда ўз олдига улкан мақсад қўйган таэквондо WT бўйича Ўзбекистон терма жамоаси йиғин бошлади. Ассоциация базасида бошланган йиғин 30 декабрга қадар давом этади.
Мазкур машғулотларга Ўзбекистон чемпионатида мураббийлар ишончини оқлаган 25 нафар спортчи иштирок этмоқда. Мураббийлар ушбу йиғин орқали спортчиларнинг жисмоний ҳолатини кучайтиришга аҳамият қаратишган. Машғулотлар 7 нафар тренер бошчилигида олиб борилмоқда. Таркибда Олимпия ўйинлари чемпиони Улуғбек Рашитов, шунингдек, Шуҳрат Салаев, Динорахон Мамадибрагимова, Светлана Осипова каби таниқли спортчиларимизни учратиш мумкин.

15 December 2021 4598
The Uzbekistan national taekwondo team WT, which has set an ambitious goal for itself in the new season, has started TCB. The training, which began on the basis of the Association, will last until December 30.
These trainings are attended by 25 athletes who justified the trust of the coaches at the Uzbek Championship. Mentors took care of strengthening the physical fitness of athletes thanks to these training camps. Classes are conducted under the guidance of 7 trainers. In the composition you can meet such famous martial artists as Olympic champion Ulugbek Rashidov, as well as Shohrat Salaev, Dinarakhon Mamadibragimova, Svetlana Osipova.