Ivan Yefremovni tabriklaymiz!
Ivan Vladimirovich Yefremov 1986 yil 9 mart kuni Toshkent shahrida tavallud topgan. Og‘ir atletika bo‘yicha AQShning Xyuston (2015) va Anaxaym (2017) shaharlarida o‘tkazilgan jahon chempionatlari sovrindori. Yefremov London-2012 va Rio-2016 Olimpiya o‘yinlarida -105 kilogramm vazn toifasida yurtimiz sharafini himoya qilgan. Osiyo o‘yinlari va Osiyo chempionati sovrindori. Shuningdek, hamyurtimiz London-2012 Olimpiadasining bronza medali sohibi hisoblanadi.
O‘zbekiston Milliy Olimpiya qo‘mitasi Ivan Yefremovni tavallud ayyomi bilan muborakbod etib, sportchimizga sihat-salomatlik tilab qoladi.

Поздравляем Ивана Ефремова!
Сегодня один из знаменитых представителей сборной Узбекистана по тяжёлой атлетике Иван Ефремов празднует свой День рождения.
Иван Владимирович Ефремов родился 9 марта 1986 года в Ташкенте. Призёр чемпионатов мира в Хьюстоне (2015 год) и Анахайме (2017 год). На Олимпийских играх Лондон-2012 и Рио-2016 выступал в весовой категории до 105 кг. Призёр Азиатских игр и континентального первенства. Ефремов на Лондон-2012 удостоился бронзовой медали Олимпийских игр.
Национальный Олимпийский комитет Узбекистана поздравляет Ивана Ефремова с Днём рождения, желает ему крепкого здоровья и успехов.